Copyright © 2014-2016 Всі права захищені.
Безкоштовна електрика


Безкоштовна електрика - її отримання змушувало задуматися багатьом вченим і простим людям, начебто нас. Дійсно, хто б не хотів отримувати електричну енергію з нізвідки і абсолютно безкоштовно. До цих пір ведуться досліди, розглядаються всілякі схеми генераторів, які змогли б збирати енергію з ефіру, і трансформувати цю енергію в електричний струм. З імен людей, які займалися створенням таких генераторів, можна виділити ім'я ТЕСЛИ

Безкоштовна електрика від Н.Тесли


Безкоштовна електрика - її отримання змушувало задуматися багатьом вченим і простим людям, начебто нас. Дійсно, хто б не хотів отримувати електричну енергію з нізвідки і абсолютно безкоштовно. До цих пір ведуться досліди, розглядаються всілякі схеми генераторів, які змогли б збирати енергію з ефіру, і трансформувати цю енергію в електричний струм. З імен людей, які займалися створенням таких генераторів, можна виділити ім'я ТЕСЛИ.

Сонячні фотоперетворювачі


Сонячні фотоперетворювачі увійшли в моду в 21-му столітті і за останні 10 років їх попит зростає з кожним днем. Вони користуються великою популярністю і серед радіоаматорів. У продажі є гаджети у вигляді зарядних пристроїв для мобільних телефонів, можна також знайти садові світильники з автономним живленням на сонячних батареях. Пропаганда про чисту екологію змусили деяких автозаводів виробляти електромобіль на сонячних модулях.

Сонячні батареї з високим ККД


Ми розглянули основні недоліки і переваги сонячних батарей, але варто згадати про самий головний недолік таких перетворювачів енергії - чутливість до погодних умов. Навіть маленька хмара на небі викликає спад напруги майже вдвічі (іноді і більше), отже, їх потрібно встановити як можна високо

Потужні вітрогенератори


Вітрогенератори бувають декількох видів. Їх можна розділити на дві основні групи - горизонтальні і вертикальні вітряки. Горизонтальний вітряк найпоширеніший вид вітрогенераторів.

Нетрадиційна зарядка для мобільного телефону


Сьогодні на ринку є великий вибір альтернативних зарядних пристроїв для мобільного телефону. В основному, це пов'язано з різким зростанням споживачів мобільних пристроїв, телефонів, приймачів плеєрів і так далі. Зокрема такі зарядні пристрої робляться з резервним (автономним) джерелом живлення, яке вбудований в корпус пристрою. Зараз ми розглянемо схему сонячного зарядного пристрою.

Використання сонячної енергії


Сонце дає колосальну кількість енергії. Щось з неї ми використовуємо в силу своїх фізіологічних особливостей. Однак мільярди мегават проходять повз нас даремно і зникають кожен вечір з настанням темряви.

Вітротурбіни з вертикальною віссю обертання


Нещодавно були розроблені і успішно пройшли випробування вітряки з вертикальною віссю обертання для офшорних електростанцій, обіцяючи зробити їх більш дешевими і ефективними, ніж звичайні. Існуючі вітряні турбіни діляться на два основних типи - з вертикальною віссю обертання і з горизонтальною. Другі сьогодні домінують: у них вище ККД, а розрахувати їх конструкцію набагато простіше, хоча вона і складніші - через пристрої орієнтації за вітром.

Вітряки - енергія вітру


Весь сучасний світ побудований на електричній енергії, без цієї енергії в світі панував би хаос, картина страхітливих наслідків мала б трагічну кінцівку - криза, війни... Але, слава богу, ми живемо у 21-му столітті, де електрична енергія вже не природний дар або чудо, а цілком нормальне явище, яка необхідна для життєдіяльності будь-кого з нас. Оскільки незабаром на планеті вичерпаються всі природні запаси енергії, нам потрібно шукати нові джерела.

Популярні Новини

Популярні теги