Copyright © 2014 Всі права захищені.
Нетрадиційна зарядка для мобільного телефону


Сьогодні на ринку є великий вибір альтернативних зарядних пристроїв для мобільного телефону. В основному, це пов'язано з різким зростанням споживачів мобільних пристроїв, телефонів, приймачів плеєрів і так далі. Зокрема такі зарядні пристрої робляться з резервним (автономним) джерелом живлення, яке вбудований в корпус пристрою. Зараз ми розглянемо схему сонячного зарядного пристрою.

Використання сонячної енергії


Сонце дає колосальну кількість енергії. Щось з неї ми використовуємо в силу своїх фізіологічних особливостей. Однак мільярди мегават проходять повз нас даремно і зникають кожен вечір з настанням темряви.

Вітротурбіни з вертикальною віссю обертання


Нещодавно були розроблені і успішно пройшли випробування вітряки з вертикальною віссю обертання для офшорних електростанцій, обіцяючи зробити їх більш дешевими і ефективними, ніж звичайні. Існуючі вітряні турбіни діляться на два основних типи - з вертикальною віссю обертання і з горизонтальною. Другі сьогодні домінують: у них вище ККД, а розрахувати їх конструкцію набагато простіше, хоча вона і складніші - через пристрої орієнтації за вітром.

Вітряки - енергія вітру


Весь сучасний світ побудований на електричній енергії, без цієї енергії в світі панував би хаос, картина страхітливих наслідків мала б трагічну кінцівку - криза, війни... Але, слава богу, ми живемо у 21-му столітті, де електрична енергія вже не природний дар або чудо, а цілком нормальне явище, яка необхідна для життєдіяльності будь-кого з нас. Оскільки незабаром на планеті вичерпаються всі природні запаси енергії, нам потрібно шукати нові джерела.

Популярні Новини

Популярні теги